betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasWADE, KOBE BRYANT’IN SAYGISINI KAZANDIĞI ANI HATIRLADI!Eski Miami Heat yıldızı Dwyane Wade, Golden State Warriors yıldızı Stephen Curry ile yaptığı Instagram canlı yayınında, Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant’ın saygısını kazandığı anı anlattı.

38 yaşındaki eski oyuncu, erken sıkıntılarından bahsetti ve rakiplerin kendisini savunma şekillerini konuştu.

Wade, Lakers’a karşı oynadığı bir maçta, oyunun başka bir efsanesi ile, Kobe ile karşı karşıya kaldığında, Lakers yıldızı kendisini çemberden 28 metre uzaklıktan savunmaya başlamıştı.

Wade o anda ligde bir yıldız olduğunu anlamıştı:

“Maçı hatırlıyorum, Lakers’a karşı ilk kez oynadığımızı hatırladığımda, Kobe’ye karşı oynuyorduk. Ve Kobe’nin beni 28 metreden savunmaya başladığını hatırlıyorum.”

Bunun neden önemli bir an olduğunu açıklayan Wade, şöyle devam etti:

“Adamların, topa dokunmamı istemedikleri için beni 28 metreden savunmaya başladığı an, ‘Ah tamam, şimdi onların saygılarını kazandım.’ demiştim.”

Olayları belli bir bakış açısına sokmak için Wade, Bryant’ın savunmada bazen gevşediğini ve ona boş üçlük imkanları verdiğini hatırladı.

Wade, Bryant’ın bir seferinde kendisinin yarı sahayı geçinceye kadar beklediğini ve savunmasını, üçlük çizgisini geçtikten sonra başladığı anı da kaydetti. Bu saldırgan eylem, Wade’in yeteneğinin meşru bir kabulü haline gelmişti.

NBA’de bir oyuncunun rakibi çaresiz kılmak için elinden gelen her şeyi yapması, rakibini bir tehdit olarak gördüğünü ima ediyor. Böylece Wade, Kobe’den onay aldığını hissetmişti.

WADE, KOBE BRYANT’IN SAYGISINI KAZANDIĞI ANI HATIRLADI!


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

1 Comment on WADE, KOBE BRYANT’IN SAYGISINI KAZANDIĞI ANI HATIRLADI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*