betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasTHE LAST DANCE GİBİ, BİR KOBE BRYANT BELGESELİ DE ÇIKABİLİR Mİ?Los Angeles Lakers spikeri John Ireland, The Last Dance gibi bir Kobe Bryant belgeseli yapılmasının olasılığından bahsetti.

Michael Jordan ve Chicago Bulls’un “The Last Dance” belgeseli, dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaştı ve büyük bir hit oldu.

Belgeselin hayranları Jordan hakkında konuşmaya, tartışmaya ve kendi düşüncelerini paylaşmaya devam ettikçe herkes tarafından daha fazla sohbet başlatmış oldular.

Belgeselin başarısı, önümüzdeki birkaç ay içinde başka neler göreceğimizi merak ettirdi ve Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant’ın da benzer bir belgeselin ana odak noktası olabileceği fikri, tartışılmaya başlanmıştı.

Lakers spikeri Irlenad’ın ESPN’e söylediklerine göre, bunun olabileceğine inanmak için bir neden var:

“Kobe’nin kariyerinin kayıp yıllarında, bizi her yerde takip eden bir film ekibimiz vardı. Ve her yerde derken, gerçekten her yerde demek istiyorum. Kobe’nin hayatının trajik bir şekilde sona erdiği düşünüldüğünde, bunların hepsi bir gün ortaya çıkmalı.”

Kobe, Güney Kaliforniya’da kızı Gianna’nın da bulunduğu trajik bir helikopter kazasında hayatını kaybetmişti.

THE LAST DANCE GİBİ, BİR KOBE BRYANT BELGESELİ DE ÇIKABİLİR Mİ?


About TİPOBET 0822
tipobet 0822 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

5 Comments on THE LAST DANCE GİBİ, BİR KOBE BRYANT BELGESELİ DE ÇIKABİLİR Mİ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*