betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasTATUM, KARİYERİNİN EN BÜYÜK İKİ ANINI KONUŞTU!
Boston Celtics yıldızı Jayson Tatum, LA Clippers yıldızı Paul George’u crossover ile düşürmesi ve Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James’in üzerinden smaç basmasından bahsetti.

ESPN’den Rachel Nichols ile konuşan 22 yaşındaki yıldız, şu ana kadar genç kariyerinin en iyi iki anını konuştu.

George’un bileklerini “kırdığında”, Tatum başantrenör Brad Stevens’ın onun için bir oyun çizdiğini hatırladı. Bu noktada, Celtics maçın bitmesine 20 saniyeden daha az bir süre kala, üç sayı gerideydi.

2019-20 sezonunun en etkileyici anlarından biri olan pozisyonda, Tatum maçı sadece uzatmaya götürmekle kalmamış, aynı zamanda ligin en iyi savunmacılarından biri olan George’u düşürmeyi başarmıştı. Ancak Tatum için bunu gerçekten bir “bilek kırma” olarak saymıyor:

“Galiba biraz ayağına basmıştım. Bileklerini kırdığımı söylemeyeceğim, çünkü biraz ayağına basmıştım.”

“BİR ANDA SMACI BASIVERDİM”

Öte yandan, Tatum bir çaylakken, Celtics’i playoffların derinliklerine yönlendirmeye yardımcı olduğunda adını duyurmuştu. 2018 Doğu Konferansı Finalleri’nde LeBron James’in Cleveland Cavaliers’ı ile eşleştiklerinde, statüsünü yükselen bir yıldız olarak belirlemişti.

Özellikle 7. maçta Tatum, çocukluk idolü James’in üzerinden bir smaç vurmuştu:

“Onu gelirken gördüğümü hatırlıyorum ve ‘7. maçtayız, turnike bırakamam.’ demiştim. Çembere kuvvetli bir şekilde gidip faul almaya çalışmıştım. Bir anda smacı basıverdim. İndikten sonra onunla göğüs göğüse çarpıştığımı ve bağırdığımı hatırlıyorum. Ben oldukça rahat adamımdır, oynarken genelde pek konuşup bağırmam. Ama o an duygularıma yenik düşmüştüm.”

TATUM, KARİYERİNİN EN BÜYÜK İKİ ANINI KONUŞTU!


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

2 Comments on TATUM, KARİYERİNİN EN BÜYÜK İKİ ANINI KONUŞTU!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*