betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasPAJTİM KASAMİ İÇİN FENERBAHÇE GELİŞMESİ!
Transfer döneminde ismi Fenerbahçe’nin gündemine gelen Sion’un yıldızı Pajtim Kasami ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

İsviçre basınında Fenerbahçe’nin oyuncuya olan ilgisi geniş yer bulsa da transfer, son anda gerçekleşmemişti. Bugünlerde ise Kasami, kulübü Sion ile yaşadığı sorunlarla gündemde….

Daha önce birçok oyuncuyla problem yaşayan Sion’un başkanı Christian Constantin’in, koronavirüs salgını nedeniyle futbola ara verilen dönemde maaş kesintisi talebinde bulunduğu Kasami ve 8 takım arkadaşının takımdan gönderilmesine karar verilmişti.

Geçtiğimiz hafta ise Constantin; Kasami, Ermir Lenjani, Birama Ndoye ve Michael Facchinetti’nin tekliflerini kabul ederek takıma geri döndüklerini açıkladı.

Kriz öncesinde Sion’un en çok kazanan oyuncusu konumundaki Kasami’nin, başkanın teklifini kabul etmiş olmasına rağmen sezon sonunda takımdan ayrılabileceği öne sürüldü.

İsviçreli orta saha oyuncusunun Fenerbahçe ile yeniden görüşmelere başladığı ve Türkiye’ye transfer olabileceği iddia belirtildi.

PAJTİM KASAMİ İÇİN FENERBAHÇE GELİŞMESİ!


About betpas kayıt
betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

3 Comments on PAJTİM KASAMİ İÇİN FENERBAHÇE GELİŞMESİ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*