betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasÖMER BAYRAM: ‘EN SON DÜŞÜNÜLECEK ŞEY FUTBOL’Galatasaraylı Ömer Bayram, Hollanda’nın Algemeen Dagblad gazetesine bir röportaj verdi. Korona sürecine ilişkin görüşlerinin yanında dünya meselelerine de değinen futbolcu, bu sezonki çıkışını da anlattı.

Ömer’in sözlerinden satır başları şöyle:

– “Hocamız Fatih Terim’in koronaya yakalanması beni uyandırdı ve gerçeğin farkına varmamı sağladı. Çok şükür ki, ailemden kimse koronaya yakalanmadı. Ama anne-babam için endişelendim.

“BU SENE ARTIK FUTBOL OLMAZ”

– Dürüst olmak gerekirse bu sene artık futbol olmayacağını düşünüyorum. Ağustosta ya da eylülde de bunun mümkün olacağını zannetmiyorum.

– Tıpkı bir komedyenin şakalarını boş bir salona yapması gibi, seyircisiz futbolun da bir anlamı yok, heyecanı yok. Seyircisiz futbol, futbol değil…

– Telefonda birkaç tuşa basarak, ne istiyorsam eve sipariş edebiliyorum. Bunu yapamayan bir çok insan var. O yüzden biz futbolcular bazı şeyleri unutmamalı, duyarlı olmalıyız.

“BÜTÜN EKONOMİ ÇÖKÜYOR! FUTBOL EN SON”

– İşsiz kalmışsanız, kiranızı ödeyemiyor, yiyecek bir şey bulamıyorsanız ne yapacaksınız? Benim imkanım var, o yüzden zor zamanlar geçiren insanlara yardımcı olmak istiyorum. Bunun görevim olduğunu düşünüyorum.

– Şu an için futboldan çok daha önemli şeyler var. Bütün bir ekonomi çöküyor, işletmeleri batmaktan nasıl kurtaracaksınız? Biz insanları eğlendiren bir iş yapıyoruz. Bu yüzden de bence en son düşünülecek şeylerden biri futboldur.

“GALATASARAY’DA KUŞ GİBİ ÖZGÜRÜM”

– Galatasaray’daki ikinci yılımda artık kendimi bir kuş gibi özgür hissettim. Dersime çalışmış, hem mental hem de fizik olarak daha güçlü bir hale gelmiştim. Bu sezon sadece Galatasaray’da değil, kariyerimin en iyi sezonu oldu.

ÖMER BAYRAM: ‘EN SON DÜŞÜNÜLECEK ŞEY FUTBOL’


About TİPOBET 0822
tipobet 0822 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

6 Comments on ÖMER BAYRAM: ‘EN SON DÜŞÜNÜLECEK ŞEY FUTBOL’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*