betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasMULLİN, 2017 WARRİORS VE 1996 BULLS ARASINDA, TERCİHİNİ YAPTI!Eski Golden State Warriors yıldızı Chris Mullin, 2017 Warriors ile 1996 Chicago Bulls’u arasında bir seçim yaptı.

2017 Warriors, Stephen Curry, Klay Thompson ve Kevin Durant gibi oyuncuları bulundururken, Bulls’un 1996 versiyonu ise, o dönem 72-10’luk normal sezon rekorunu kıran kadrosunda Michael Jordan, Scottie Pippen ve Dennis Rodman gibi oyuncuları bulunduruyordu.

Mulli Jordan ve Bulls ekibiyle birkaç kez karşılaşmıştı ve bu yüzden, kendilerini ilk elden tecrübe etme fırsatı bulmuştu. Fakat, tercihini Warriors’tan yana kullandı:

“Hücum güçlerindne ötürü, Warriors diyorum. Scottie’yi Steph’in karşısına verirlerdi, Phil Jackson’ın felsefesi yılanın başını küçükken ezmekten geliyordu, bu yüzden Steph için uzun bir seri olurdu. Michael ve (Ron) Harper, Klay’i tutabilirlerdi. Şimdi, tutmak ve durdurmak iki farklı şeydir. Ama (Kevin) Durant dediğimizde, gelmiş geçmiş en iyi hücumculardan birinden bahsediyoruz. Her zaman o noktada olacak.”

MULLİN, 2017 WARRİORS VE 1996 BULLS ARASINDA, TERCİHİNİ YAPTI!


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*