betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas‘MİLLİ MAÇLAR AÇISINDAN LİGİN BAŞLAMAMASI DAHA İYİ OLUR’İtalya Milli Takım teknik direktörü Roberto Mancini, liglerin başlamamasının milli maç programı için daha doğru olacağını söyledi.

Mancini verdiği röportajda koronavirüs günlerini geçirdiği 60 günde yeniden geri dönüşü hayal ettiğini belirterek maçların başlayacağı zamanı değerlendirdi. İtalya Milli Takımı olarak 2021’e ertelenen Avrupa Şampiyonası için de konuşan Mancini, liglerin başlamasının Milli maç takvimi için de zorlayıcı olacağını belirtti. Mancini’nin açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

“Dürüst olmalıyım ki evde delirmek için 60 gün yeterli bir süre. Sabah idman yapmaya çalışıyorum. Virüs yüzünden sevdiklerine veda bile edemeyen insanların hikayelerini dinlemek büyük üzüntü veriyor”

“Milli takım hocası olarak Serie A devam etmezse Milli maçlar açısından daha kolay olacak. Çünkü yaz boyunca üst üste maçlar oynanacak ve futbolcuların sakatlanma riski çok yüksek. Kadromuzda 23-24 oyuncudan fazlasını hazır tutmamız gerekebilir.”

“Oyuncularımın sahaya çıkmak için ne kadar arzu dolu olduğunu biliyorum. Umarım hepimizin tatmin olduğu kalitede olacak şekilde bir geri dönüş yaşarız.”

‘MİLLİ MAÇLAR AÇISINDAN LİGİN BAŞLAMAMASI DAHA İYİ OLUR’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

3 Comments on ‘MİLLİ MAÇLAR AÇISINDAN LİGİN BAŞLAMAMASI DAHA İYİ OLUR’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*