betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasMİCHAEL JORDAN’DAN, WİZARDS’TAKİ TAKIM ARKADAŞLARI ‘NEFRET EDİYORDU’
NBA analisti Chris Broussard, Michael Jordan’ın Washington Wizards’taki takım arkadaşları tarafından “nefret edildiğini” söyledi.

Jordan, birçok kişi tarafından tüm zamanların en büyük basketbol oyuncusu olarak kabul ediliyor. Ancak bu, soyunma odasında çok sevilen bir figür olduğu anlamına gelmiyor.

“Odd Couple” başlıklı podcast’inin son bölümünde Boussard, Jordan’ın takım arkadaşlarının kendisine karşı aşağılanmasına şahsen nasıl tanık olduğunu ilk elden anlattı:

“Biliyorum, ekibin haberlerini ben yazıyordum, o yıl Wizards’taydım, Jordan’ın kariyerinin son bir ya da iki haftasıydı. New York Times için son maçı hakkında bir makale yazmıştım. Oyuncular ondan bıkmışlardı. Yani Jerry Stakchouse da dahil olmak üzere birçoğunun çocukken putlaştırdığı büyük Michael Jordan ile oynamaktan gerçekten zevk almıyorlardı.”

İkinci kez emekli olduktan sonra Jordan, 2001’de Wizards ile iki sezon oynamak için başka bir geri dönüş yapmıştı. Bu, tüm basketbol dünyası için hoş bir gelişmeydi, ancak ortaya çıktığı gibi, MJ’in takım arkadaşları için durum böyle değildi.

Kısa süre önce eski Wizards forveti Stackhouse, idolüyle birlikte oynama fırsatını hiç edinmemiş olmak istediğini açıklamıştı. 2002-03 sezonunda Jordan ile takım arkadaşı olan Stackhouse, Jordan’ın takımı yönetme şeklini takdir etmemişti.

MİCHAEL JORDAN’DAN, WİZARDS’TAKİ TAKIM ARKADAŞLARI ‘NEFRET EDİYORDU’


About betpas kayıt
betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

1 Comment on MİCHAEL JORDAN’DAN, WİZARDS’TAKİ TAKIM ARKADAŞLARI ‘NEFRET EDİYORDU’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*