betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasMİCHAEL JORDAN, DWYANE WADE’İN DRAFT PARTİSİNE ALINMAMIŞ!
Miami Heat efsanesi Dwyane Wade, 2003’teki draft partisine Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan’ın alınmadığı hikayeyi anlattı.

Jordan’la tanışmak herkes için önemli bir an. Wade için, bu durum neredeyse olması gerektiği gibi gerçekleşmiyordu.

Wade, NBA kariyerinde yolları kesişene kadar Jordan ile buluşmayı beklemiyordu, ancak Heat için oynamadan bu durumu tecrübe etme fırsatı buldu.

“Heat’e yeni draft edilmiştim ve sonra Chicago’ya gittiğimde büyük bir draft partisi vermişlerdi. Partideydim ve çok iyi zaman geçiriyordum. Kuzenimin de geldiğini ve bana ‘Abi, Jordan gelmiş. İçeri almamışlar.’ dediğini hatırlıyorum. ‘Ne?‘ dedim, ‘Dalga geçme benimle’. ‘Abi, ciddiyim’ dedi. ‘Michael Jordan dışarıda 50 kişiyle falan beraber. İçeri almıyorlar.’

“Direkt kapıya koştuk, içeri almadıkları yere gittik. ‘Niye Jordan’ı içeri almadınız?’ dedik. Biri ‘Ödeme yapmadı.‘ dedi. ‘Ne?’ dedim. Dışarı koştum ve Michael Jordan bir motosikletin üzerindeydi ve etrafında 30 adam falan vardı. Ona koştum, ve bu sırada genç bir çocuk olarak şoke olmuş durumdaydım. ‘Gelip sana biraz sevgi göstereyim.’ demişti. Bir de sanırım ön kapıda adamların abuk subuk davrandıklarıyla ilgili bir şey de söylemişti. Neyse, ‘Gelip biraz sevgimi göstereyim istedim. Draftını tebrik ederim’ demişti. ‘Geldiğin için çok teşekkür ederim’ demiştim. İnanamamıştım. ‘İçeri gelmek ister misin?’ dedim, ‘Yok, böyle iyiyiz, bir uğrayayım dedim.’ demişti ve motosikletine binip gitmişti.”

Chicago Bulls’un “The Last Dance” belgeseli, 19 Nisan’da gösterime girecek ve 17 Mayıs’a kadar yayınlanacak. Belgeselde 1997-98 sezonunun Bulls’u ve ikinci üçlü şampiyonluk yolculukları yer alıyor.

MİCHAEL JORDAN, DWYANE WADE’İN DRAFT PARTİSİNE ALINMAMIŞ!


About TİPOBET 0822
tipobet 0822 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

7 Comments on MİCHAEL JORDAN, DWYANE WADE’İN DRAFT PARTİSİNE ALINMAMIŞ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*