betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasLUKAKU: ‘OCAK AYINDA TÜM TAKIM ÖKSÜRÜYORDU’Inter’in Belçikalı golcüsü Romelu Lukaku, Ocak ayında takım halinde koronavirüsü geçirmiş olabileceklerine dair bir anısını anlattı.

Lukaku açıklamasında 26 Ocak tarihinde oynadıkları Cagliari maçını işaret ederken maç öncesinde yaşananları ilk kez anlattı. Maça çıkmadan önce takımdaki neredeyse herkesin hasta olduğunu söyleyen Lukaku: “Aralık ayında haftasonundan sonra bir hafta geçti ve çalışmaya geri döndük. Yemin ederim ki takımdaki 25 oyuncuda 23’ü hastaydı. Şaka yapmıyorum. Ocak ayında Cagliari ile oynadık ve maçın 25. dakikalarında Skriniar maça devam edemedi. Neredeyse bayılacaktı” ifadelerini kullandı.

O günlerde kendisinin de hasta olduğunu söyleyen Romelu Lukaku, “Herkes öksürüyordu ve herkesin ateşi vardı. Ben ısınırken normalden çok daha fazla vücut ısımın arttığını hissediyordum. Halbuki yıllardır ateşim çıkmamıştı.” dedi.

Bu gelişmelerden sonra takım olarak testlerden geçmediğini ve o günlerde koronavirüs tam olarak tanınmadığı için hastalıp hastalanmadıklarını hiçbir zaman bilemeyeceklerini söyledi.

Lukaku’nun bahsettiği karşılaşma 26 Ocak’ta oynandı ve Inter, şampiyonluk yarışında şuankinden daha iddialı durumdaydı. Skriniar maçın 17. dakikasında oyundan alındı, mücadele karşılıklı gollerle 1-1 sona ermişti.

LUKAKU: ‘OCAK AYINDA TÜM TAKIM ÖKSÜRÜYORDU’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

5 Comments on LUKAKU: ‘OCAK AYINDA TÜM TAKIM ÖKSÜRÜYORDU’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*