betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasLONZO: ‘DAHA ÖNCE ZİON GİBİ BİRİYLE HİÇ OYNAMADIM’
New Orleans Pelicans guardı Lonzo Ball, takım arkadaşı JJ Redick’in podcastinde, bir diğer takım arkadaşı Zion Williamson ile ilişkisini ele aldı.

Ball, Zion ile sadece 19 NBA maçında beraber oynadığı gerçeğine rağmen, sahada güçlü bir kimyaya sahip olduklarını kaydetti:

“Hayır, çok doğal uyum sağlıyoruz sadece. Z farklı bir yetenek türü. Daha önce onun gibi biriyle hiç oynamadım. Dediğim gibi, oyunumu muazzam bir şekilde tamamlıyor ve onunla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.”

Pelicans, yaz dönemi sırasında Anthony Davis’i Los Angeles Lakers’a göndererek, takasta Ball’u almıştı. Pelicans daha sonra 2019 NBA Draftı’nda 1 numaradan Williamson’ı seçerek, New Orleans’a NBA’deki en iyi genç çekirdeklerden birini kazandırmış oldu.

LONZO: ‘DAHA ÖNCE ZİON GİBİ BİRİYLE HİÇ OYNAMADIM’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

4 Comments on LONZO: ‘DAHA ÖNCE ZİON GİBİ BİRİYLE HİÇ OYNAMADIM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*