betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasLAVİNE: ‘JORDAN’IN REKABETÇİLİĞİNİ DAHA ÖNCE HİÇ ANLAMAMIŞTIM’Chicago Bulls yıldızı Zach LaVine, The Last Dance belgeselinden, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan hakkında öğrendiklerini açıkladı.

NBA’in bu dönemdeki yıldızları, çocukluklarında LeBron James’i ve Kobe Bryant’ın kariyerinin son dönemlerini izleyerek büyüdü. LaVine, The Last Dance belgeselinde Jordan’ın deli rekabet gücünü izledikten sonra, kendisi hakkında bir bilgi sahibi oldu.

LaVine, belgeselin ilk iki bölümünü izledikten sonra Jordan’ın nasıl bir oyuncu olduğunu kavramaya başladığını itiraf etti:

“Sahip olduğu rekabet bağımlılığının ne kadar fazla olduğunu, önceden pek anlamamıştım. İnanılmaz bir seviyeymiş. İnsanların ‘kaybetmeyi sevmiyorum’ gibi şeyleri söylediklerini duyarsınız, ama bu onu gerçekten çok rahatsız ediyormuş. Cidden. Bu yüzden zihinsel olarak ne kadar rekabetçi olduğunu hiç anlamamıştım.”

Jordan’ın liderliği ve acımasızca kazanma arayışı, kendisinden sonra oyununu modelleyen Bryant’ın yanı sıra ligde henüz pek rastlanmış değil.

LAVİNE: ‘JORDAN’IN REKABETÇİLİĞİNİ DAHA ÖNCE HİÇ ANLAMAMIŞTIM’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

3 Comments on LAVİNE: ‘JORDAN’IN REKABETÇİLİĞİNİ DAHA ÖNCE HİÇ ANLAMAMIŞTIM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*