betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasLACOB: ‘STEPH, DRAYMOND VE KLAY’LE SAHİP OLDUĞUMUZ FIRSATTAN YARARLANMAK İSTİYORUZ’
Golden State Warriors sahibi Joe Lacob, sezonun durmasından kaynaklanan gelir eksikliğinin, bu yaz Warriors’ın ekip oluşturma planlarını nasıl potansiyel olarak değiştirebileceğini tartıştı.

Lacob ayrıca orta seviye 17.2 milyon dolarlık bir takas istisnası ve 6 milyon dolarlık orta seviye bir vergi mükellefi istisnası kullanılmasından bahsetti.

“Bu sorulara ve olası cevaplara bakıyoruz. Ama henüz iyi bir fikrim yok çünkü bunun nasıl çözüleceğine dair hiçbir fikrim yok. Maaş sınırının ne olacağını, lüks vergisinin ne olacağını bilmiyoruz. Bu yüzden ne planlayabileceğimizi gerçekten bilmiyoruz. “

Lacob, ekibin Draymond Green, Steph Curry ve Klay Thompson ile mevcut şampiyonluk penceresine değindi:

“Yaşları düşünülünce, belirli bir fırsat penceresindeyiz ve kesinlikle bu fırsat penceresinden yararlanmak istiyoruz. Bizim planımız buydu. Ve yine de, bir sonraki duyuruya kadar, gelecek yıl ve önümüzdeki birkaç yıl için planımız bu. Bununla birlikte, birçok şey değişebilir ve diğer tüm takımların NBA’deki yeni dünyaya uyum sağlaması gerektiği gibi ayarlamamız gerekecek.”

Lacob, ekibin şu anda sezon durmuşken, çalışanların izinleri kabul etmelerini isteme planları olmadığını da sözlerine ekledi.

LACOB: ‘STEPH, DRAYMOND VE KLAY’LE SAHİP OLDUĞUMUZ FIRSATTAN YARARLANMAK İSTİYORUZ’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

3 Comments on LACOB: ‘STEPH, DRAYMOND VE KLAY’LE SAHİP OLDUĞUMUZ FIRSATTAN YARARLANMAK İSTİYORUZ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*