KOSOVA FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANI AGİM ADEMİ: TOTTENHAM VE NAPOLİ VEDAT MURİQİ İÇİN TEKLİF YAPTI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Agim Ademi, Fenerbahçe’nin geçtiğimiz yaz Rizespor’dan kadrosuna kattığı ve birçok Avrupa devinin listesinde olan Vedat Muriqi için transfer teklifi yapan takımı açıkladı.

Ademi, ülkesinde yaptığı açıklamada İngiltere Premier Lig’de Jose Mourinho’nun teknik direktörlüğünü yaptığı Tottenham‘ın golcü futbolcuyu çok ciddi şekilde istediğini söyledi.

Federasyon başkanı, “Tottenham, Muriqi’nin transferi için çok ısrarlı. Ancak İtalya’da onunla ilgilenen birçok başka takım da var. Tottenham, Fenerbahçe’nin istediği parayı ödemeye hazır.” ifadelerini kullandı.
İtalya’dan Napoli’nin de 26 yaşındaki oyuncu için temaslarda bulunduğunu kaydeden Ademi, “Serie A’dan birçok takım onun tranferi için girişime başladı, Napoli’nin de talebi olduğunu biliyorum” dedi.

Vedat Muriqi, bu sezon Fenerbahçe’de 28 maça çıktı ve 15 gol, 6 asistlik bir performans sergiledi. Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu için 20 milyon euroluk bir bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu konuşuluyor.

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.


3 Comments on KOSOVA FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANI AGİM ADEMİ: TOTTENHAM VE NAPOLİ VEDAT MURİQİ İÇİN TEKLİF YAPTI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*