betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasKERR: ‘KİMSE, PİPPEN’A KIZMAMIŞTI, HERKES ONA SAYGI DUYUYORDU’Golden State Warriors koçu Steve Kerr, eski takım arkadaşı ve Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan’ın 1997’de ameliyatını geciktirdiği için Scottie Pippen’ı eleştirmesinden bahsetti.

Jordan ve 1997-98 Chicago Bulls’un hikayesini anlatan “The Last Dance” belgeselinin ikinci bölümünde Jordan, Pippen’ın ayağından geçireceği ameliyatı son sezonlarının hemen başında geçirmesinden ve sezonun ilk 35 maçını kaçırmasından ötürü olan hayal kırıklığını dile getirmişti:

“Scottie bu senaryoda hatalıydı. Sezon biter bitmez ameliyatını olabilir ve sezona hazır olabilirdi. Scottie’nin yapmaya çalıştığı şey, yönetimi sözleşmesini değiştirmeye zorlamaktı. Ve (sahibi Jerry Reinsdorf) bunu asla yapmayacaktı.”

“EN ÇOK PARA ALAN BEŞ ADAMDAN BİRİ OLMALIYDI”

ESPN’in The Jump programına konuk olan eski Bulls guardı Kerr, Jordan’ın Pippen’in eylemlerini değerlendirme şekline katılmadığını belirtti.

Kerr’e, o dönemde Pippen’ın verdiği karardan ötürü diğer Bulls oyuncularından kalan kızgınlık olup olmadığını düşündüğü sorulduğunda, “Hayır, hiç de değil” cevabını verdi ve şöyle devam etti:

“Herkes Scottie’ye çok saygı duyuyordu. Onun hayal kırıklığını hepimiz hissetmiştik. Muhtemelen NBA’de ikinci en yüksek ya da kesinlikle en çok maaş alan ilk beş adamdan biri olmalıydı. Bu yüzden hepimiz onu anlamıştık ve kimse, bu ameliyatı geçirdiği için ona kızmamıştı. Daha sonra hepimiz ‘ona ihtiyacı olan mesafeyi verelim ve böylece sezonun ikinci yarısında yanımıza dönebilir’ dedik.”

Pippen, belgeselde “Cerrahiye geç girmeye karar verdim, çünkü yaz dönemimi mahvetmeyecektim” demişti.

Belgeselin belirttiği gibi, Pippen, Bulls’daki görev süresi boyunca düşük ücret almış ve özellikle genel menajer Jerry Krause olmak üzere ön ofis ile sık sık çatışmıştı.

KERR: ‘KİMSE, PİPPEN’A KIZMAMIŞTI, HERKES ONA SAYGI DUYUYORDU’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

2 Comments on KERR: ‘KİMSE, PİPPEN’A KIZMAMIŞTI, HERKES ONA SAYGI DUYUYORDU’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*