betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasKARNİSOVAS: ‘BULLS, DRAFTLAR ÜZERİNDEN YAPILANACAK’
Yeni Chicago Bulls genel menajeri Arturas Karnisovas, basın toplantısı sırasında takım için vizyonunu açıkladı ve ana hatlarıyla oyuncu geliştirmeyi vurguladı.

Karnisovas, şu şekilde konuştu:

“Ligdeki en genç ikinci takımız, büyük bir genç çekirdek var; Bulls iyi draft etmiş. Oyuncular oynamak istiyor, ama günün sonunda kazanmak da istiyorlar. İşim bunu kolaylaştırmak olacak. Denver’da bu bizim için çok önemliydi ve Chicago’da da öyle olacak. Oyuncularımızı geliştirmek zorundayız. Takım inşa etmenin üç yolu var;, draftlarla, serbest oyuncu döneminde ve takaslarla. Bana kalırsa drafttan yapılanmak ve oyuncularınızı geliştirmek, her yıl daha iyi olmanın kilit noktası.”

Karnisovas, bir sonraki adımının, becerilerini tamamlayacak bir genel menajer işe almak olacağını belirtti.

“RİBAUND VE ŞUT KONUSUNDA SIKINTI VAR”

Karnisovas, koç Jim Boylen ile yüksek tempolu, eğlenceli bir oyun stili uygulamak hakkında tartışmalar yaptığını ekledi:

“Jim (Boylen) ile zaten bir görüşme yaptım, ne tür bir oyun tarzı istediğimi, ne tür oyuncuları sevdiğimi konuşuyordum. Yüksek hızı ve topun sürekli hareket etmesini seviyorum. Denver’da çok iyi bir pas takımı olabilmiştik. Bu, basketbolun çok eğlenceli bir türü. Çok pozisyonlu oyuncuları severim, birbirleriyle oynayan yüksek basketbol IQ’lu adamları severim. Geçen seneki oyunlarına bakıyorum, 22 maç kazanmışlar, hatta artık kazanmışız diyebilirim. Bir sürü maç izliyorum. Değerlendirmeye devam edeceğim. Ribaund alma ve şut atma, sorunlardan birkaçı.”

KARNİSOVAS: ‘BULLS, DRAFTLAR ÜZERİNDEN YAPILANACAK’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

3 Comments on KARNİSOVAS: ‘BULLS, DRAFTLAR ÜZERİNDEN YAPILANACAK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*