betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasGALATASARAY’DAN FULHAM’A 5 MİLYON EURO TALEBİSezon başı kiralanan futbolculardandı Jean Michael Seri… Galatasaray’ın Fulham’dan satın alma opsiyonu ile bir sezonluğuna kadrosuna kattığı orta saha performansıyla Fatih Terim’den tam not aldı.

İmparator, Seri’nin kadroda tutulması için yönetime rapor verdi. Mustafa Cengiz yönetimi de 18 milyon avro satın alma opsiyonu bulunan Fildişi Sahili vatandaşı oyuncu için temaslara başladı. Yönetim, orta saha oyuncusunu bir sezon daha kiralama önerisini Fulham’a iletti. Önceliği satışa veren İngiliz ekibi de rakamı 18 milyon avro olarak belirlediği bonservis ücretini koronavirüs darbesi sebebiyle 10 milyon avrolara kadar indi.

Kalmaktan yana…

Her kulüp gibi ekonomik anlamda zor bir sürece giren ve kemerleri daha da sıkması gereken Galatasaray ise bu bedeli karşılayamayacağını bildirdi. Ancak Seri’yi bir sezon daha kiralama önerisini tekrarladı. Ve 28 yaşındaki oyuncunun satın alma opsiyonunun da daha makul rakamlara (5-6 milyon) çekilmesini istedi. Fulham Kulübü ise henüz geri dönüşte bulunmadı ancak Seri’nin Galatasaray’daki kariyerine devam etme düşüncesi sarı-kırmızılıların elini güçlendirdi. Terim’in yeni sezon planları arasında olan oyuncunun kesin durumunun mayıs sonuna kadar netlik kazanması bekleniyor.

GALATASARAY’DAN FULHAM’A 5 MİLYON EURO TALEBİ


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

3 Comments on GALATASARAY’DAN FULHAM’A 5 MİLYON EURO TALEBİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*