betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasCARTER, ‘CURRY BENİ SAVUNAMAZ’ DEDİ, CURRY’DEN YANIT GELDİ!Golden State Warriors yıldızı Stephen Curry, işadamı Maverick Carter’ın, “kendisini savunamayacağını” söylemesi üzerine karşılık verdi.

Chris “COSeezy” Strachan ile yaptığı röportajda Curry, Carter’ın ifadelerine oldukça rahat bir şekilde cevap verdi.

Warriors forveti Draymond Green, ESPN’in Michael Jordan ve 1990’ların Chicago Bulls’u anlatan The Last Dance belgeselini tartışmak için Carter ve Paul Rivera’ya katılmıştı.

Carter, Jordan’ın ihtiyaç duyduğu yardıma paralel bir şekilde, Curry’den şöyle bahsetti:

“Bunu doğrulamanın bir yolu yok ama kesinlikle şu doğru, o (Michael Jordan) işini dünyadaki hiç kimsenin işini yapmadığından daha iyi bir düzeyde yaptı. Ama gerçek şu ki, o adam bile başkalarına ihtiyaç duydu, ve bu da bir ikinci adamdı.”

“Eğer işimi yaparken en iyiysem, diğer insanlara yolu temizlemeleri için ihtiyacım var, ki işimi yapabileyim. Yani, Scottie (Pippen) diğer her şeyi halleden kişiydi. İstatistiklerle de gösterdiler. Ribauntlarda ikinci, sayılarda ikinci, top çalmalarda birinci, falan falan.”

“Tıpkı Warriors’ta olduğu gibi – bütün dünya Steph’in (Curry) savunma yapamadığını biliyor. Ben 38 yaşındayım, 18 yıldır iyi bir basketbol oyunu oynamadım, ama Steph beni savunmakta güçlük çekerdi. Ama Steph, dünyanın en iyi şutörüdür. Isındığı zaman onu durduramazsın, sahada herhangi bir yerden seni vurabilir.”

“Ve aslında topsuz alanda iyi bir savunmacı, iyi top çalan bir isim. Ama işini yapabilmesi için, her şeyi örtmek için Klay (Thompson) ve Draymond’a ihtiyacı var.”

“BÖYLE YAPARSAN, APTAL GÖRÜNÜRSÜN”

Curry ise, Carter’dan özellikle bahsetmeden, birinin dikkat çekmek için adını kullanmasıyla, “aptal göründüğünü” belirtti:

“Kim olduğumla ve sahada olduğumu bildiğim kişiyle oldukça güven içindeyim, bu yüzden kimseye asla cevap vermem, çünkü ya sana katılırım, ya da gülerim. Günün sonunda, eğer ismimi reklam amacıyla, hit amacıyla ya da tık almaya çalışma amacıyla kullanıyorsan, aptal görünürsün.”

CARTER, ‘CURRY BENİ SAVUNAMAZ’ DEDİ, CURRY’DEN YANIT GELDİ!


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

7 Comments on CARTER, ‘CURRY BENİ SAVUNAMAZ’ DEDİ, CURRY’DEN YANIT GELDİ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*