betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasBURAK KAPACAK İÇİN TRABZONSPOR VE GALATASARAY’IN YARIŞI!TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig iddiasını kuvvetli bir şekilde sürdüren Bursaspor’un bu sezon parlayan yıldızı olan Burak Kapacak, yaz döneminde transferin gözde isimlerinden bir tanesi olabilir.

Orta sahanın sağında forma giyen ve asistleriyle Bursaspor’a hayat veren Burak Kapacak için Galatasaray ile Trabzonspor transferde karşı karşıya geldi. Bu iki kulübe Fransız ekibi Le Havre de katılmış durumda. 2024’e kadar Bursaspor ile sözleşmesi olan Burak için Fenerbahçe ve Beşiktaş da her an devreye girebilir. Ancak genç yıldızın transferinde Trabzonspor’un daha erken davrandığı için bir adım önde olduğu da gelen haberler arasında.

8 Aralık 1999 doğumlu ve 1,80 boyunda olan Burak Kapacak’ın 2024 yılının haziran ayına kadar Bursaspor ile sözleşmesi bulunuyor.

BURAK KAPACAK İÇİN TRABZONSPOR VE GALATASARAY’IN YARIŞI!


About TİPOBET 0822
tipobet 0822 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

3 Comments on BURAK KAPACAK İÇİN TRABZONSPOR VE GALATASARAY’IN YARIŞI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*