betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasBEŞİKTAŞ’TAN CANER’E; ‘TEKLİF VAR ISRAR YOK’
Beşiktaş’ta Caner Erkin krizi yaşanıyor… Neredeyse bütün gelirleri durma noktasına gelen Siyah-Beyazlı kulüpte yönetim futbolcularla yeniden masaya oturarak aldıkları yıllık ücreti aşağı çekmenin planlarını yapıyor. Yönetim bu konuda kimseye ödün vermezken geri adım atmayacak.

1 MİLYON 200 BİN EURO ÖNERİLDİ

Beşiktaş’ta sezon sonu sözleşmesi bitecek olan ve senede 1 milyon 750 bin Euro alan Caner Erkin’e yönetimin 1 milyon 200 bin Euro’luk bir rakam önerdiği gelen bilgiler arasında.

FEDAKARLIK YAPMAN GEREKİYOR

Yönetimin Caner Erkin’le bir görüşme yaparak, “Mali durum ortada. Teklif var ısrar yok. Senle anlaşmak istiyoruz ama 550 bin Euro’luk bir fedakarlık yapmalısın” dediği belirlendi.

YÖNETİMDEN SÜRE İSTEDİ

Başta F.Bahçe olmak üzere Avrupa’dan birkaç takımın peşinde olduğu iddia edilen Caner Erkin’in ise bu gelişmeden sonra yönetime net bir cevap vermeyerek süre istediği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi’nin futbolcuların senelik ücretinde indirime gitmek istemesinden sonra Caner Erkin’in vereceği cevap merakla bekleniyor.

BEŞİKTAŞ’TAN CANER’E; ‘TEKLİF VAR ISRAR YOK’


About TİPOBET 0823
tipobet 0823 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

2 Comments on BEŞİKTAŞ’TAN CANER’E; ‘TEKLİF VAR ISRAR YOK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*