betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasARMSTRONG: ‘BU EN KÖTÜSÜYSE, SİZ BULLS’U HİÇ GÖRMEMİŞSİNİZ’Eski Chicago Bulls guardı B.J. Armstrong, eski takım arkadaşı Michael Jordan hakkında övgülerde bulundu.

Armstrong, dört küsür seozn boyunca takım arkadşaı olduğu Michael Jordan’ın gerçek yüzünü görebilme şansına sahip olmuştu.

Birçok kişi, “The Last Dance” belgeselinin ilk iki bölümünde görülen dram karşısında şok olmuş olsa da, Armstrong olmamıştı. Jordan’ın belgeselde Ron Harper, Toni Kukoc ve Scott Burrell gibi takım arkadaşlarına sert olduğunu gösteren bazı anlar vardı, ama Armstrong’a göre, bunlar “hiçbir şey” değildi:

“Burada samimi olalım. Gördüğünüz en kötüsü buysa, daha önce hiç Chicago Bulls’u görmediniz demektir. Bunlar hiçbir şey değildi.”

“Michael Jordan hakkında söyleyebileceğim bir şey, hiçbir şey onun elde etmek istediklerini etmesine engel olamazdı. Buna Bulls’un ofisi, lig veya herkes dahildi. Adamın yadsınamaz bir ruhu vardı. Michael ne gerekiyorsa yapacaktı ve şüphesiz söyleyebilirim ki, oynamayı bırakmak istediğinde bırakacaktı.”

“Michael’ın babası, huzur içinde yatsın, şunları söylerdi: Oğlumdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, ona bir şeyi yapamayacağını söyleyin. Yani, Michael’ın reddedilmeyeceğini biliyorum. Söylenenler umurumda değil, çünkü kimse sahaya gelip Michael Jordan’ı yenmeyecekti. Hiç kimse. Ne gerekiyorsa yapacaktı ve bu savaşa adanmıştı. Kazanmaya ve oyuna adanmıştı.”

“Her ne olursa olsun, rahatsız olmaktan rahattı ve tüm drama, tüm karakterler ve ne olursa olsun, günün sonunda baş karakter oydu. Baş karakterdi ve bunu biliyordu. Kimse Michael Jordan’ı yenemedi. Hiç kimse. Çok farklı şeyler söyleyebilirsiniz, ama adam durdurulamazdı. Durdurulamazdı. Bunu söylemeye devam edeceğim.”

Önümüzdeki dört Pazar gününde, belgeselin ikişer şekilde gelecek sekiz bölümü daha bulunuyor.

ARMSTRONG: ‘BU EN KÖTÜSÜYSE, SİZ BULLS’U HİÇ GÖRMEMİŞSİNİZ’


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

2 Comments on ARMSTRONG: ‘BU EN KÖTÜSÜYSE, SİZ BULLS’U HİÇ GÖRMEMİŞSİNİZ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*