betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasAĞAOĞLU: SÜPER LİG İÇİN 4 İHTİMAL VAR, 1’İ TESCİLTrabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fotomaç gazetesine büyük ölçüde önemli olan açıklamalarda bulundu.

“Son ihtimal Süper Lig’i bu şekilde tescil etmek” 

Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Süper Lig’in geleceği için 4 ihtimalin bulunduğu belirten Ağaoğlu, “Biri ligin Haziran ayında normal başlaması, diğer ise Haziran ayında seyircisiz başlaması. Bir diğer ihtimal ise ileri bir tarihe ertelenmesi. Son ihtimal ise 26 haftası oynanmış Süper Lig’i bu şekilde tescil etmek” dedi.

“Ay sonunda yapılacak toplantı ligin kaderi açısından büyük ölçüde önemli olan”

Ahmet Ağaoğlu, kulüplerin ay sonunda federasyon ile yapılacağı toplantının da ligin kaderi açısından büyük ölçüde önemli olan olacağını belirtti.

Koronavirüs sürecinin kulüpleri etkilediğini dile getiren Ağaoğlu, “Şu an itibarıyla bazı takımların gelirleri yüzde 20, bazılarının ise yüzde 50’ye yakın azaldı. Bu sürecin sonunda oyuncu inanılmaz kazanç ödemesi de büyük ölçüde önemli olan oranda azalacak.” ifadelerini kullandı.

FIFA kararına dikkat çekti

Ödemeler konusuna da değinen Ahmet Ağaoğlu, “FIFA maaşlar konusunda bir karar aldı ve Mart ayı da dahil olmak üzere Mart, Nisan, Mayıs ayındaki oyuncu inanılmaz kazanç ödemesinde esnek olmayı kabul ediyor” dedi.

Restbet376.com

betpas 329 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

AĞAOĞLU: SÜPER LİG İÇİN 4 İHTİMAL VAR, 1’İ TESCİL


About TİPOBET 0825
tipobet 0825 kayıt canlı bahis sitesi ile %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*